Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : samren

Numer telefonu : 0086 13480168583

WhatsApp : +008613480168583

Free call
Linia produkcyjna

Nasza firma, RS Security Co., Ltd, ma profesjonalny zespół techniczny, wykorzystujący zaawansowaną technologię produkcji, koncentrując się na każdym aspekcie produkcji. Gwarantujemy dostarczenie klientom produktów wysokiej jakości. Witamy w naszej fabryce!

Automatyczne turnikiety, kołowroty z pełną wysokością, kołowrotki w pasie, bramka obrotnicy na statywie, bariera ramienia spadowego, bariera klapowa, bramy prędkości, bariera barierki wysięgnika, wysuwana brama bariery, bramka bariery Swing, brama huśtawka supermarketu, bramka bariery statywu, kontroler dostępu do drzwi itd. .

OEM / ODM

Znakomita produkcja, pierwszorzędna produkcja:
RS Security Co., Ltd ma ponad 3000 metrów kwadratowych warsztatu produkcyjnego i zespół produkcyjny złożony z ponad 50 osób, które są biegły w różnych procesach produkcyjnych. Posiada automatyczną linię produkcyjną od surowca do gotowego produktu, posiadając dużą maszynę do cięcia laserowego, automat do gier typu V, tokarkę CNC, gięcie CNC, i tak dalej, jak zestaw wyrafinowanych urządzeń produkcyjnych. Roczna zdolność produkcyjna to ponad 10000 kanałów. Wraz z rosnącymi mocami produkcyjnymi do roku 2015 roczna zdolność produkcyjna osiągnie 20000 kanałów.

Znaki zarządzania produkcją:
Zastosuj zaawansowaną złożoną koncepcję, humanizowany projekt; ściśle wdrożyć środki zarządzania 6S, poprawiając wydajność pracy, bezpieczeństwo, czyste i wygodne środowisko produkcyjne, aby zapewnić bezpieczeństwo i płynność produkcji. W pełni zoptymalizuj proces zarządzania zleceniami produkcyjnymi i wdrażaj łańcuch odpowiedzialności firmy za dostarczanie, produkcję i sprzedaż krok po kroku.

R & D

Centrum techniczne RS Security to kompleksowa organizacja badawcza, która łączy wiele funkcji, takich jak innowacje technologiczne, badania i rozwój oprogramowania i twardych dysków, produkcja próbna i testowanie
Mają dział techniczny, dział oprogramowania, dział projektowania mechanicznego, dział projektowania elektronicznego i dział integracji systemu. Rozwój produktu i aktualizacja technologii osiągnęły poziom zgłaszania technologicznego centrum badawczo-rozwojowego krajowego standardu i podpisały długoterminową umowę o współpracy strategicznej z krajowym przemysłem informatycznym Siódmym instytutem badawczym.
Obecnie firma ma zespół naukowy z ponad 50 osobami, w tym ponad 8 osób z tytułem magistra, doktora, starszym tytułem, a także regularne wprowadzanie krajowych ekspertów w prowadzenie prac firmy.
Do maja 2014 r. Firma RS Security Electronic Technology uzyskała patent krajowy na więcej niż dziesięć pozycji, a cała technologia mechanizmu w produktach jest unikalną własnością firmy.
Aby przyspieszyć tempo szkoleń personelu, szybko zwiększać konkurencyjność podstawowych technologii firmy, RS Security aktywnie promuje współpracę z wieloma uniwersytetami i podpisał umowę o współpracy strategicznej, umowę o współpracy projektowej z Uniwersytetem YiChun w maju 2013 r.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

sales@szrssecurity.com
+008613480168583
rshanbin2008